ANA SAYFA           HASTA BAKICISI           YAŞLI BAKICISI             BAKICI HİMETİ             YATILI BAKICISI           YATALAK BAKICISI           HEMŞİRE BAKICI

 Sevdiklerinizi İşinin Uzmanlarına Emanet Ediniz

Önerdiğimiz bakıcılarda aradığımız özellikler

Sizlere istediğiniz hasta ve yaşlı bakıcısını bulmak için öncelikle; 1.Sigara içmemesine,2.Aile yaşantısının düzenli olmasına, 3.Pratik ve sorumluluk sahibi olmasına, 4.Güler yüzlü ve sevecen olmasına, 5.Sabırlı olmasına, 6.Temizlik ve hijyen kurallarına uymasına, 7.Mutlaka referanslı olmasına önem veriyoruz.

Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılık dönemi itibar gerektirmektedir ve bu aynı zamanda bir minnet borcudur. Ömürlerinin büyük bir kısmında evlatlarının yetiştirilmesi ve onları iyi bir yere getirmek için her türlü zorluğa göğüs geren yaşlı anne ve babalarımızın yaşlanıp bakıma muhtaç olduğu dönemlerde onlara yakışır bir şekilde bakım talep etme hakları vardır.Eğer hastaneden yeni çıkmış veya kendisine eskisi gibi bakamayacak kadar hasta birisine bakmanız gerekiyorsa; sizin için zor bir zaman olabilir.

Yabancı Yaşlı bakıcısı, Tecrübeli Bakıcılar
yaşlı bakıcıları için en uygun olanlarını seçerek talepleriniz doğrultusunda size hizmet veriyoruz.güleryüzlü hizmet konusunda deneyimli hijyen temiz pak çalışkan hemşire ve bakıcılarla yolumuza devam etmekteyiz..

Yabancı Yaşlı Hasta Bakıcısı
çeşitli sebeplerle, kendine bakamayan yaşlı bakıcılığında, uzman elemanlar.evinde bakıma muhtac kimsesiz yanlız mağdur yaşlı yatalak hasta bakıma muhtac kişilere elimizden gelen tüm gayreti göstererek hizmet vermekteyiz..

 

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

 OFİS : 212 222 74 12

 CEP  : 0507 227 78 11

 


               
Hasta Bakıcısı | SiteMap |