ANA SAYFA           HASTA BAKICISI           YAŞLI BAKICISI             BAKICI HİMETİ             YATILI BAKICISI           YATALAK BAKICISI           HEMŞİRE BAKICI

 

Yatılı evde Ailelere  bakıcı Hizmeti

 

Yatılı evde Ailelere  bakıcı Hizmeti  günlük yaşam ve sağlık ihtiyaçları faaliyetleri ile hastaya yardımcı eşler, ortaklar, çocuklar, akrabalar, ya da arkadaş olabilir.

Birçok kanser hastaları bugün evde kendi bakım kısmını yapamazlar. Hastanede  kalır onlar için kullanılan  tedavi daha kısadır ve bir gece hastanede kalmak gerekmez veya hastane dışında verilebilir şimdi daha tedavileri vardır. Kanserli insanlar daha uzun yaşıyor ve birçok hasta mümkün olduğunca evde bakım olmak istiyor.  Bu bakım genellikle aile tarafından verilir veya YATILI   bakıcılar tarafından verilir.

Aile bakıcı sağlık ekibi ile çalışır ve hastanın sağlığını ve geliştirmede önemli bir rolü vardır. Bugün, aile bakıcılar kullanan birçok  AİLE tarafından hasta  Bakıcı   hastaya yardımcı olarak günlük görevleri içeren ilaçlar ,  yemekler, programları ve  Ayrıca duygusal ve de manevi  duygularla hastayla  anlaşma yardım ve  destek olurlar.

 

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

 OFİS : 212 222 74 12

 CEP  : 0507 227 78 11

 


               
Hasta Bakıcısı | SiteMap |