ANA SAYFA           HASTA BAKICISI           YAŞLI BAKICISI             BAKICI HİMETİ             YATILI BAKICISI           YATALAK BAKICISI           HEMŞİRE BAKICI

       YATILI BAKICI İSTANBUL


Hastanede Evde Yatılı bakıcı hizmeti vermekteyiz... Bünyemizde cv si bulunan yatılı bakıcı, hasta bakıcıları, içinden sizin için en uygun olanlarını seçerek talepleriniz doğrultusunda uygun görülen yatılı bakıcıyı ister evinize istersenizde hastaneye getiriyoruz. Yatılı bakıcı ,tecrübeli, eğitimli, sertifikalı, yatılı veya gündüzlü olarak çalışabilecekleri gibi, hasta bakıcıları, hemşireler, emekli hemşireler, refakatçilerde olabilir.Yatılı Bakıcı diyince aklımıza ilk gelen kendinizi yada sevdiğiniz insanları teslim edeceğiniz bir yabancı diye düşünebilirsiniz.burda unutulmaması gereken şudur.iyi bir yatılı bakıcı hem hastanıza hemde size ikinci bir el olacaktır.Tabiiki en iyisini seçmekte sizin hakkınızdır.Bu sebeple bu işi tecrübeli ellere bırakmalı size güven teşkil eden kişilerle çalışmalısınız.
 Portföyümizdeki kaliteli elemanları ile hizmet vermekte olan firmamız Yatılı Bakıcı Hizmetleri tavsiye edilen ve vermiş olduğu hizmetlerin kalitesi ile çıtasını yükseltmiş bulunmaktayız.gönül rahatlığı ile hastanızı yada yaşlınızı teslim edebileceğiniz en güvenli adrestir. ? Sizlere kaliteyi, saygıyı ve dürüstlüğü ilke edindiğimiz samimi bir hizmet sunuyoruz ve bunun için sizden sadece bir kahve içimlik vaktinizi istiyoruz.

Yaşlı ve hastanın günlük bakımını yapabilecek, Yaşlılarda ve hastalarda fizyoterapi uygulayabilecek, Hastanın odasını düzenleyebilecek, hastaya yatak İçi/dışı egzersizleri yaptırabilecek, Yaşlı ve hastayı rahatlatabilecek, Yaşlı yada yaşlı hastaya sağlık durumunun gerektirdiği şekilde ilaç verebilecek, yaşlıyı yada yaşlı hastaya sağlık durumuna göre besleyebilecek Refakatçı hizmetleri için hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

OFİS : 212 222 74 12

CEP   : 507 227 78 11


               
Hasta Bakıcısı | SiteMap |